Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Field name
be: Назва поля

en: Height
be: Вышыня

en: Authored on
be: Дата:

en: Map
be: Мапа

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Popup
be: Выкідны

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Field formatters
be: Фарматэры поля

en: Display modes
be: Лады паказу
