Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Location
gu: સ્થાન

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Map
gu: નકશો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
