Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
