Mapsemble (2.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: unknown
fi: tuntematon

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Height
fi: Korkeus

en: here
fi: täällä

en: Location field
fi: Paikkakenttä

en: Map
fi: Kartta

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Card
fi: Kortti

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset

en: Field formatters
fi: Kentän muokkaajat

en: Display modes
fi: Esitystavat
