Mapsemble (2.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Height
id: Tinggi

en: here
id: di sini

en: Map
id: Peta

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Formatter
id: Pengformat

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Card
id: Kartu

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: Field formatters
id: Pemformat field

en: Display modes
id: Mode tampilan
