Mapsemble (2.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Field name
ms: Nama medan

en: Height
ms: Ketinggian

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -
