Mapsemble (2.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: unknown
ro: necunoscut

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Height
ro: Înălțime

en: here
ro: aici

en: Location field
ro: Câmp locaţie

en: Map
ro: Hartă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Field mappings
ro: Mapări câmp

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Field formatters
ro: Formatări pentru câmp

en: Display modes
ro: Tipuri de afișaj
