Mapsemble (2.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: unknown
sv: okänd

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Height
sv: Höjd

en: here
sv: här

en: Location field
sv: Platsfält

en: Map
sv: Karta

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Card
sv: Kort

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Field formatters
sv: Fältformaterare

en: Display modes
sv: Visningslägen
