Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Location
ast: Llugar

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Height
ast: Altu

en: Authored on
ast: Autoría en
