Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: here
bo: འདིར།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
