Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Location
cs: Místo

en: Field name
cs: Název pole

en: Height
cs: Výška

en: Store
cs: Obchod

en: here
cs: zde

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Location field
cs: Pole pro místo

en: Map
cs: Mapa

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Field formatters
cs: Formátovače pole

en: Display modes
cs: Režimy zobrazení
