Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Location
eo: Loko

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Field formatters
eo: Strukturigiloj por kampoj
