Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Height
eu: Altuera

en: here
eu: hemen

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Location field
eu: Kokaleku eremua

en: Map
eu: Mapa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Display modes
eu: Bistaratzeko moduak
