Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: - Select -
fil: - Pumili -
