Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Authored on
ka: დაიწერა
