Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Location
lt: Vieta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Height
lt: Aukštis

en: Store
lt: Parduotuvė

en: here
lt: čia

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai

en: Display modes
lt: Atvaizdavimo būdai
