Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Height
lv: Augstums

en: Store
lv: Veikals

en: here
lv: šeit

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Map
lv: Karte

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Card
lv: Kartiņa

en: Maps
lv: Kartes

en: Display modes
lv: Attēlojumu režīmi
