Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Height
mn: Өндөр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
