Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Location
ne: स्थान

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Height
ne: उचाई

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
