Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ
