Mapsemble (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Authored on
sq: Krijuar më
