Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
