Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
