Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
