Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Store
sk: Obchod

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Stores
sk: Obchody
