Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Store
sv: Butik

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
