Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
