Mapy.com (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Basic
ar: الأساسي

en: Latitude
ar: خط العرض

en: Longitude
ar: خط الطول

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Bottom left
ar: أسفل اليسار

en: Loading...
ar: تحميل...

en: About
ar: حول
