Mapy.com (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Custom
bg: Персонализиран
