Mapy.com (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Basic
bs: Obični
