Mapy.com (1.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Basic
ca: Bàsic

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Loading...
ca: Carregant...

en: About
ca: Detalls

en: Meta data
ca: Metadades
