Mapy.com (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
