Mapy.com (1.0.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Maximum zoom
da: Maksimum zoom

en: Map type
da: Korttype

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: About
da: Om
