Mapy.com (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
