Mapy.com (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Custom
eo: Propra
