Mapy.com (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Basic
et: Lihtne

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Loading...
et: Laadimine...

en: About
et: Programmist
