Mapy.com (1.0.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Basic
eu: Basikoa

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz
