Mapy.com (1.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: About
fi: Tietoja
