Mapy.com (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Basic
he: בסיסי

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Loading...
he: טוען...

en: About
he: אודות
