Mapy.com (1.0.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Basic
hi: सामान्य

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: About
hi: के बारे में
