Mapy.com (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Basic
hr: Osnovno

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis
