Mapy.com (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Basic
hy: Տարրական
