Mapy.com (1.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Basic
is: Einfalt

en: Loading...
is: Hleð...

en: About
is: Um
