Mapy.com (1.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: None
it: Nessuno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Basic
it: Di base

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Not configured
it: Non configurato

en: About
it: Informazioni

en: Meta data
it: Meta dati
