Mapy.com (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Loading...
ka: იტვირთება...
