Mapy.com (1.0.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: About
km: អំពី
