Mapy.com (1.0.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Bottom right
lt: Apatinis dešinys

en: Bottom left
lt: Apatinis kairys

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: About
lt: Apie

en: Meta data
lt: Meta duomenys
