Mapy.com (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല
