Mapy.com (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: About
my: အကြောင်း
