Mapy.com (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Basic
ne: सामान्य

en: About
ne: बारेमा
